This is an example of a HTML caption with a link.
Stanowimy doświadczony zespół, który jest w stanie w sposób profesjonalny zrealizować stawiane nam zadania, nietuzinkowe i niepowtarzalne, oddające w pełni Wasz charakter.

Jesteśmy elastyczni i nie ma rzeczy której nie moglibyśmy dla Was wykonać. Niezliczone pomysły i zaangażowanie wyróżnia nas spośród innych.

Nagrywamy również w rozdzielczości Full HD!

Oferujemy Państwu piękne albumy oraz fotoksiażki.

Jesteśmy również na serwisach:

ZGRYWANIE VHS NA DVD\BLU-RAY

Każdy z nas stara się utrwalić najcenniejsze momenty z życia swojego i rodziny. Ślub, narodziny dziecka, komunia św., niezapomniane wakacje czy święta rodzinne...

Jako firma Mario-Mix świadczymy w pełni profesjonalne usługi w zakresie zgrywania oraz, dla bardziej wymagających klientów, obróbki i montażu materiału analogowego. Oznacza to, że ważne chwile z Państwa życia uchwycone na, jakże nietrwałych, kasetach VHS mają teraz szansę, dzięki naszej bogatej ofercie, przetrwać w atrakcyjnej formie przez wiele następnych lat.

"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia! Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."

NIE CZEKAJ

Na skutek działania pól magnetycznych, wilgoci, temperatury i innych czynników, którym nie da
się zapobiec, obraz zapisany na kasetach wideo ulega systematycznemu pogorszeniu.
Jest to proces stosunkowo szybki, już za kilka lat może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania.