This is an example of a HTML caption with a link.
Stanowimy doświadczony zespół, który jest w stanie w sposób profesjonalny zrealizować stawiane nam zadania, nietuzinkowe i niepowtarzalne, oddające w pełni Wasz charakter.

Jesteśmy elastyczni i nie ma rzeczy której nie moglibyśmy dla Was wykonać. Niezliczone pomysły i zaangażowanie wyróżnia nas spośród innych.

Nagrywamy również w rozdzielczości Full HD!

Oferujemy Państwu piękne albumy oraz fotoksiażki.

Jesteśmy również na serwisach:

OFERTA

Chcieli by Państwo utrwalić najważniejsze chwile swojego życia ?
Ślub, wesele, studniówka, komunia święta, urodziny ... Jesteście we właściwym miejscu!

Nasze doświadczenie oraz pasja tworzenia filmów pomaga nam wydobyć z szarej rzeczywistości blask życiowych emocji i zachować go w filmowym kadrze.

Korzystając z profesjonalnego sprzętu, spoglądamy na świat kreując nową jakość produkcji filmowej.

Otwieramy się na nowe wyzwania. Spełniamy najbardziej odważne pomysły. Jesteśmy zaangażowani i kreatywni. Zapraszamy na ekscytującą podróż do krainy filmu i fotografii.

Uroczystości takie, jak ślub oraz wesele stanowią wydarzenia jedyne w swoim rodzaju - bez wątpienia najważniejsze chwile w życiu. Warto zlecić filmowanie tak ważnej ceremonii profesjonalnym kamerzystom z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu będziecie mieli Państwo pewność otrzymania pamiątki najwyższej jakości.

Oferujemy kompleksową obsługę filmową i fotograficzną Waszego ślubu od przygotowań poprzez zdjęcia i teledyski, ceremonie zaślubin i wesele.

Nasze filmy i zdjęcia robimy z pasją i przeświadczeniem o konieczności ich powstania. Znajdujemy przyjemność we współpracy z ludźmi jaki i kreacji niezapomnianych momentów z ich życia.

Zajmujemy się filmowaniem od wielu lat i posiadamy stosowne zezwolenia na filmowanie w obiektach sakralnych.

Stawiamy na oryginalność, pomysłowość, indywidualność i zaangażowanie. Dużą wagę przykładamy do jakości wykonywanych przez Naszą firmę usług. Cały czas idziemy z postępem, nie stoimy w miejscu. Robimy wszystko aby klient był usatysfakcjonowany w 100%.

Obecnie mamy w ofercie reportaż oraz film ślubny. Zlecone prace realizują wysokiej klasy profesjonaliści.